Personeel

Namens het COLUU

drs. Frits Achterberg
trainer, coach, adviseur, opleider

F.F.Achterberg@uu.nl

 

 

Namens Archimedes

Hans de Deckere
adviseur, organisatiedeskundige, management

 

 

Taco van Popta
trainer, coach, adviseur, opleider

 

 

 

Secretariaat

Mevr. I. Bleeker-Beers

I.M.P.Bleeker@uu.nl

 

 

Wetenschappelijke en onderwijskundige ondersteuning GGG 

Mw.dr. Mieke Brekelmans
wetenschappelijk medewerkster IVLOS

J.M.G.Brekelmans@uu.nl

 

Prof.dr. Jan Vermunt
hoogleraar onderwijskunde

J.D.H.M.Vermunt@uu.nl

 

Mw. drs. Anke Tigchelaar
wetenschappelijk medewerkster

A.E.Tigchelaar@uu.nl

 

Prof.dr. Robert Jan Simons
hoogleraar-directeur IVLOS

P.R.J.Simons@uu.nl

 

Mw. drs. Lia Voerman
hoofd T&A IVLOS, trainer, coach, adviseur

A.Voerman@uu.nl

 

Bestuur 

Ad Holster
schoolleider De Goudse Waarden en bestuurslid Stichting Perspectief

 

 

drs. Frits Achterberg
trainer, coach, adviseur, opleider

F.F.Achterberg@uu.nl